Výhody pro klienty

Díky svému postavení jedné z největších zprostředkovatelských kanceláří v republice si můžeme dovolit nabídnout našim klientům i služby, které nejsou úplně běžné. Ukážeme vám kompletní nabídku pojistných produktů na trhu a společně vybereme tu pro vás nejvýhodnější. Snažíme se poskytnout nejen špičkové služby při uzavírání pojistky, ale také pomoc s případě, že se později něco opravdu stane. Uzavření pojistné smlouvy u nás znamená možnost čerpat mimo jiné i tyto výhody:
Asistenční služby

Dostali jste se s námi pojištěným vozidlem do problémů a potřebujete pomoct? Nebo si jen nevíte s něčím rady? S důvěrou se můžete obrátit na naši informační linku 605 40 30 40.

Asistenční služby
Zapůjčení auta zdarma

Máte přes nás uzavřené povinné ručení nebo havarijní pojištění a došlo ke škodní události řešené pojišťovnou? Informujte se o možnosti bezplatné zápůjčky našeho náhradního vozidla po dobu nezbytně nutnou k opravě toho vašeho.

To jsou služby, které jinde zdarma nenajdete!
Zapůjčení auta zdarma
Kamenné pobočky

Ačkoli i u nás můžete uzavřít pojištění online, víme, že pro mnoho lidí je osobní kontakt s poradcem prostě lepší volba. Nic naplat, lidský přístup, vysvětlení nejasností nebo jen prosté ujištění, že neděláte chybu má svou hodnotu.

Kamenné pobočky
Zápůjčka auta po zaviněné nehodě s 20% slevou

Pokud jste zavinili nehodu a máte vlastní auto nepojízdné, nemůžeme vám bohužel nabídnout zápůjčku náhradního auta zdarma. Přesto vás nechceme nechat v této nepříjemné situaci zcela bez pomoci a jako našemu klientovi vám tak nabízíme cenově zvýhodněný pronájem náhradního vozidla po celou dobu opravy toho vašeho.

Zápůjčka auta po zaviněné nehodě
Zastupování před pojišťovnami

Občas je pohled pojišťovny na řešení škodní události jiný, než klienta. Pokud by taková situace nastala i při řešení vaší škody, nabízíme převzetí jednání s pojišťovnou za vás a uplatnění nejen našich zkušeností, ale i síly poskytovatele mnoha tisíc pojistných smluv.

Zastupování před pojišťovnami

Loga

Chvilku, pracujeme na tom ...

Online sjednání pojistky