Proč si vybrat JARO Pojištění?

Důvodů bychom našli opravdu hodně. Vybíráme proto jen ty nejdůležitější a věříme, že vás přesvědčí:
1.

V oblasti pojištění motorových vozidel podnikáme již více než 20 let. Prakticky od uvolnění monopolního postavení České pojišťovny. Za tu dobu jsme získali opravdu mnoho zkušeností a zprostředkovali pro klienty statisíce smluv. Nepřeháníme…

2.

V České republice máme 54 kamenných poboček. U nás víte, s kým jednáte, nejednáte jen s anonymním telefonním operátorem.

3.

Pro naše klienty poskytujeme unikátní služby, ať už je to zápůjčka náhradního vozidla po dobu opravy nebo zastupování před pojišťovnami ve složitých případech.

4.

Uvědomujeme si, že trend je uzavírání pojistek online přes internet. Na druhou stranu víme, že řada pojišťoven pro online uzavření nenabízí kompletní škálu svých produktů a zákazník tak přichází o výběr.

Proto nabízíme nejen online služby, ale stále rozšiřujeme i síť našich kamenných provozoven.

5.

Víme, že o „pojišťovácích“ se říká, že prodávají hlavně to, na čem mají nejvyšší provizi od pojišťoven. Můžeme vás ubezpečit, že provize je v pojistkách motorových vozidel u všech pojišťoven obdobná (nízká) a naši poradci jsou tak opravdu motivování hlavně spokojeností klientů. Pouze dlouhodobý vztah zajišťuje společnosti prosperitu.

6.

S našimi klienty jednáme fér. Klient si může být jistý, že u nás najde nejvýhodnější nabídku na trhu. Nejde jen o nízkou cenu - pojištění za nejnižší cenu nemusí být vždy totéž co nejvýhodnější pojištění (alespoň ne po vyřízení škodní události a o to přece jde).

Že se v nabídce ostatních pojišťoven nevyznáte?

Právě proto jsme tu my, abychom vám pomohli. Nemusíte se bát, že Vás to bude stát něco více (jak je to možné a co všechno získáte navíc od nás, se můžete dočíst v článku Proč si vybrat JARO pojištění?).

Chcete vědět víc?


Loga

Chvilku, pracujeme na tom ...

Online sjednání pojistky