Ostatní služby

Jsme specialisté na povinné ručení a havarijní pojištění, a protože nám opravdu velmi záleží na 100% spokojenosti našich klientů, poskytujeme nejen samotný výběr nejvýhodnější varianty povinného ručení a havarijního pojištění, ale i další související služby při jejich uzavření u nás.
Asistenční služby

Dostali jste se s námi pojištěným vozidlem do problémů a potřebujete pomoct? Nebo si jen nevíte s něčím rady? S důvěrou se můžete obrátit na naši informační linku 582 334 105.

O asistenční službě
Zastupování před pojišťovnami

Občas je pohled pojišťovny na řešení škodní události jiný, než klienta. Pokud by taková situace nastala i při řešení vaší škody, nabízíme převzetí jednání s pojišťovnou za vás a uplatnění nejen našich zkušeností, ale i síly poskytovatele mnoha tisíc pojistných smluv.

O zastupování
Zapůjčení auta zdarma

Máte přes nás uzavřené povinné ručení nebo havarijní pojištění a došlo ke škodní události řešené pojišťovnou? Informujte se o možnosti bezplatné zápůjčky našeho náhradního vozidla po dobu nezbytně nutnou k opravě toho vašeho.

To jsou služby, které jinde zdarma nenajdete!
O zapůjčení auta zdarma

Díky dlouholetým kontaktům s pojišťovnami umíme velmi efektivně nabídnout i jejich další pojistné nebo spořící produkty:
Životní pojištění

Většina zodpovědných lidí životní pojištění uzavřené má, ale jednou za čas je dobré ho i revidovat. Situace se s léty mění, přibyl nový člen domácnosti nebo se naopak nějaký osamostatnil, došlo ke splacení hypotéky a rizika už nejsou tak velká atd.

Přijďte si nechat provést revizi životního pojištění u nás.

O životním pojištění
Stavební spoření a investiční produkty

Řada spořících a investičních produktů nabízí státní dotaci nebo alespoň úlevy na dani. Přijďte se k nám poradit, jak toho využít, spořit a zároveň ušetřit na daních.

O spoření a investicích
Cestovní pojištění

Otevřením hranic nejen se sousedními státy si často ani neuvědomíme, že už nejsme v České republice. Pokud nemáte uzavřené cestovní pojištění, může se vám případný zdravotní problém nepříjemně prodražit.

O cestovním pojištění

Loga