Ostatní služby

Jsme sice specialisté na povinné ručení a havarijní pojištění, ale protože nám opravdu velmi záleží na 100% spokojenosti našich klientů, snažíme se nabídnout ve stejné kvalitě i další pojistné produkty a finanční služby. Pod jednou střechou tak můžete vyřešit nejen pojištění svého vozidla, ale také životní i neživotní pojistky a další finanční služby.
Ochrana majetku a odpovědnost

Pojištění domácnosti je jedním ze základních pojistných produktů. Kdo může s jistotou říct, že nevyhoří vlivem závady na elektroinstalaci nebo nevyplaví sebe i sousedy kvůli prasklé vodovodní hadičce?

O ochraně majetku a odpovědnosti
Úrazové a životní pojištění

Většina zodpovědných lidí životní pojištění uzavřené má, ale jednou za čas je dobré ho i revidovat. Situace se s přibývajícími roky mění, přibyl nový člen domácnosti nebo se naopak nějaký osamostatnil, došlo ke splacení hypotéky a rizika už nejsou tak velká atd. Přijďte si nechat provést revizi životního pojištění u nás.

O úrazovém a životním pojištění
Autopůjčovna

Ať už jste v jakékoli situaci, kdy potřebujete půjčit auto, nebojte se na nás obrátit. Nabídka je dostupná pro všechny, nemusíte mít u nás žádnou smlouvu..

Autopůjčovna
Stavební spoření, penzijní připojištění a hypotéky

Řada spořících a investičních produktů nabízí státní dotaci nebo alespoň úlevy na dani. V případě pořízení vlastního bydlení to platí i pro hypotéky. Přijďte se k nám poradit, jak toho využít, spořit a zároveň ušetřit na daních.

O spoření a penzijním připojištění
Nabídka pro firmy

Firmy mají své specifické potřeby a ty je velmi výhodné řešit na míru. Nejde jen o zajištění majetku firem, ale velmi často jsou uzavírány i pojistky pokrývající vlastní činností způsobené škody nebo naopak škody způsobené výpadkem činnosti (např. delší nefunkčností výrobních strojů).

O nabídce pro firmy

Loga

Chvilku, pracujeme na tom ...

Online sjednání pojistky