Ostatní služby

Jsme sice specialisté na povinné ručení a havarijní pojištění, ale protože nám opravdu velmi záleží na 100% spokojenosti našich klientů, snažíme se nabídnout ve stejné kvalitě i další pojistné produkty a finanční služby. Pod jednou střechou tak můžete vyřešit nejen pojištění svého vozidla, ale také životní i neživotní pojistky a další finanční služby.
Ochrana majetku a odpovědnost

Pojištění domácnosti je jedním ze základních pojistných produktů. Kdo může s jistotou říct, že nevyhoří vlivem závady na elektroinstalaci nebo nevyplaví sebe i sousedy kvůli prasklé vodovodní hadičce?

O ochraně majetku a odpovědnosti
Úrazové a životní pojištění

Většina zodpovědných lidí životní pojištění uzavřené má, ale jednou za čas je dobré ho i revidovat. Situace se s přibývajícími roky mění, přibyl nový člen domácnosti nebo se naopak nějaký osamostatnil, došlo ke splacení hypotéky a rizika už nejsou tak velká atd. Přijďte si nechat provést revizi životního pojištění u nás.

O úrazovém a životním pojištění
Autopůjčovna

Ať už jste v jakékoli situaci, kdy potřebujete půjčit auto, nebojte se na nás obrátit. Nabídka je dostupná pro všechny, nemusíte mít u nás žádnou smlouvu..

Autopůjčovna
Stavební spoření, penzijní připojištění a hypotéky

Řada spořících a investičních produktů nabízí státní dotaci nebo alespoň úlevy na dani. V případě pořízení vlastního bydlení to platí i pro hypotéky. Přijďte se k nám poradit, jak toho využít, spořit a zároveň ušetřit na daních.

O spoření a penzijním připojištění
Nabídka pro firmy

Firmy mají své specifické potřeby a ty je velmi výhodné řešit na míru. Nejde jen o zajištění majetku firem, ale velmi často jsou uzavírány i pojistky pokrývající vlastní činností způsobené škody nebo naopak škody způsobené výpadkem činnosti (např. delší nefunkčností výrobních strojů).

O nabídce pro firmy

Loga

Lyžaři, co jezdí do Itálie pozor!
10. 12. 2021

Lyžaři, co jezdí do Itálie pozor!

Rádi bychom Vás informovali že od 1. 1. 2022 musí mít každý lyžař nebo snowboardista na sjezdovce v Itálii sjednané pojištění odpovědnosti. Pokud by toto pojištění neměl, hrozí mu pokuta od 100 do 150 EUR a okamžité odebrání skipasu. Prosíme všechny naše klienty, kteří mají sjednáno pojištění odpovědnosti v rámci cestovního pojištění na období po 1. 1. 2022 a chystají se do Itálie lyžovat, aby se obrátili na naše pobočky - zajístíme jim potvrzení v angličtině.

Chvilku, pracujeme na tom ...

Online sjednání pojistky