Autopůjčovna

Pojištění aut zprostředkováváme už opravdu dlouho. Proto také víme, že se naši klienti dostávají do situací, ve kterých si neví rady. I zaviněná nehoda nebo porucha se stane velmi snadno a co pak dělat, když zrovna na druhý den auto nutně potřebujete (svatba, domluvená služební cesta nebo třeba jen běžné dojíždění do vzdálenější práce)?
Nejen pro tyto případy nabízíme zapůjčení vozidla. Prostě ať už jste v jakékoli situaci, kdy potřebujete půjčit auto, nebojte se na nás obrátit. Nabídka je dostupná pro všechny, nemusíte mít u nás žádnou smlouvu.

Co nabízíme?

Vybrat si můžete z právě dostupných vozidel a pro klienty, kteří mají přes nás sjednanou jakoukoli pojišťovací smlouvu, nabízíme slevu 20 %.

Škoda Rapid, Škoda Octavia
Délka zápůjčky Cena/den Cena/den pro naše klienty
1 - 7 dní 880 Kč 704 Kč
8 - 15 dní 790 Kč 632 Kč
16 - 29 dní 720 Kč 576 Kč
30+ dní 480 Kč 384 Kč
Ceny jsou uvedené vč. DPH.

Jak pronájem funguje?

U pronájmu do sedmi dnů je volný nájezd 200 km/den. U pronájmu na 8 až 30 dnů je volný nájezd 150 km/den. V případě pronájmu vozu na více než 30 dnů činí volný nájezd 100 km/den. Kilometry nad tento povolený limit jsou zpoplatněny částkou 3 Kč/km.

Auto si půjčíte s plnou nádrží a s plnou nádrží ho zase vrátíte.

Informujte se na nejbližší pobočce, telefonicky nebo e-mailem pro aktuálně nabízené možnosti.

Že se v nabídce ostatních pojišťoven nevyznáte?

Právě proto jsme tu my, abychom vám pomohli. Nemusíte se bát, že Vás to bude stát něco více (jak je to možné a co všechno získáte navíc od nás, se můžete dočíst v článku Proč si vybrat JARO pojištění?).
Máme nový blog!
10. 06. 2021

Máme nový blog!

Užitečné informace pro motoristy

naleznete zde

Chvilku, pracujeme na tom ...

Online sjednání pojistky